HOLDEN CLEANING

З нами завжди чисто

Графік роботи: пн-сб 900 - 2000

Хімчистка килимів і ковроліну у Львові

Хімчистка килимів у Львові

Рано чи пізно будь-яке килимове покриття вимагає чищення, але не завжди можливо самотужки видалити плями, що в'їлися. Наша компанія Holden Cleaning пропонує якісний клінінг – послуги хімчистки килимів і ковроліну у Львові, які надаємо на зручних для замовника умовах. Ми використовуємо сучасні технології та засоби, які відрізняються високою ефективністю при досить ощадному впливі. Професійні клінери точно визначать характер забруднень і підберуть оптимальні способи чищення.

Ціни на хімчистку килимів і ковроліну

Вартість

Хімчистка килимів (м²)

від 55грн

Вивіз та хімчистка килимів (м²)

від 55грн + доставка

Хімчистка ковроліну (м²)

від 50грн

Замовити хімчистку килима і ковроліну У Львові:

Хімчистка килимів і ковроліну: головні етапи робіт

Чистка килимів здійснюється після виїзду спеціаліста на місце. При складних забрудненнях забираємо килим для подальшого чищення на нашому підприємстві. Ми надаємо клінінгові послуги хімчистки килимів за ціною, яка влаштує будь-якого замовника. Адже за невеликої вартості робіт гарантуємо повне видалення всіх видів забруднень, збереження структури матеріалу та кольорів.

 • Дбайливе прання – хімчистка килимів, ковроліну зі спеціальним розчином, що розріджує забруднення, у мийному контейнері.

 • Бруд, що в'ївся, видаляється за допомогою роторно-дискової машини. Вона механічно впливає на покриття спеціальними щітками, видаляючи навіть найстійкіші забруднення.

 • Антибактеріальна обробка ворсу.

 • Промивання чистою водою, полоскання та сушіння здійснюються з допомогою спеціальної техніки.

Хімчистка килима на дому Львів: швидко і гарантовано чисто

Ви зможете спостерігати, як з килима на ваших очах зникнуть бруд і плями, відновляться давно забуті кольори, у приміщенні з'явиться відчуття чистоти та свіжості. Багато наших клієнтів щиро дивуються та зазвичай кажуть: ми ніколи не думали, що цей килим можна взагалі очистити, тим більше навіть не рухаючи його з місця! Хімчистка килима на дому у Львові видаляє не тільки забруднення, а й шкідливі мікроорганізми:

 • Підготовка площі: очищення пилососом, видалення дрібного сміття.

 • Глибока хімчистка ковроліну, килима, виведення застарілих плям.

 • Видалення небажаних запахів.

 • Обробка мийним розчином, кондиціонером та сушіння.

 • Очищення витертих зон та відновлення зліпленого ворсу.

 • Нанесення захисних складів та зняття статичної напруги.

 • Рекомендації щодо подальшого догляду.

Немає потреби турбуватися про транспорт та відвозити килим, витрачати час та сили, знімати ковролін, прибирати бруд та пил після його перевезення. Наші спеціалісти здійснять хімчистку килима на дому у Львові за кілька годин. При цьому буде комфортно та спокійно.

Хімчистка килима на сервісі: переваги

Якщо боїтеся зіпсувати покриття або ковролін самостійним чищенням, скористайтеся послугою хімчистка килима на сервісі. Послуга чистки килимів за ціною доступна та вигідна, тому що гарантує:

 • Хімчистка килимів – не просто видалення бруду. Це ще й дезінфекція, видалення кліщів, грибків, молі, мікроорганізмів, усунення запахів.

 • Безпека здоров'ю – якісне хімічне чищення передбачає використання безпечних засобів, а власник килима не бере участі в обробці виробу.

 • Економія часу та гарантії, зручна доставка килима.

 • Ковролін або килимові вироби будуть очищені максимально якісно, адже деякі забруднення можна видалити лише за допомогою хімчистки килима на сервісі.

Експерти радять здавати килими в хімчистку щонайменше раз на рік, не економити на послугах і довіряти компаніям з репутацією. Ви будете здивовані, наскільки може бути ефективною чистка килимів у Львові, якщо замовите клінінгові послуги в компанії Holden Cleaning.

Для консультації щодо чистки килима, ціни робіт зателефонуйте за телефонами, вказаними на сайті.