HOLDEN CLEANING

З нами завжди чисто

Графік роботи: пн-сб 900 - 2000

Миття вікон - ціни у Львові

Миття вікон у Львові

Чисті вікна виглядають естетично, мають привабливий зовнішній вигляд та забезпечують повноцінне попадання денного світла в приміщення. Якщо процесс чистки віконних конструкцій в силу певних причин складає Вам труднощі, така послуга, як миття вікон у Львові від нашої клінінгової компанії доступна всім бажаючим.

Миття вікон - до і після

Вікна до миття у львові
Миття вікон у львові
Вікна до миття у львові
Миття вікон у львові

Ціни на миття вікон

Вартість

Миття вікон і вітрин (м²)

від 50грн

Замовити миття вікон у Львові:

Миття вікон в квартирі

Миття вікон в квартирі виконується спеціалістами нашої компанії на професійному рівні, які вирушають на об'єкт з потрібним для роботи обладнанням та відповідними миючими засобами в зазначений час.

Професійні і кваліфіковані співробітники компанії «Holden Cleaning» здійснять чистку:

  • віконних рам, (профілю склопакетів);

  • віконної фурнітури;

  • скла з зовні та з середини приміщення;

  • підвіконь та відкосів.

Терміни виконання роботи визначаются в попередньо погодженому порядку. Процес миття вікон в квартирі здійснюється в декілька етапів. Спочатку миємо віконні рами та фурнітуру, а вже після цього приступаємо до чистки скла з зовні і з середини. Застосування спеціального обладнання та хімічних засобів дозволяє зняти будь-які плями та забруднення на віконних конструкціях. На поверхні скла не залишається розводів. Після нашої роботи вікна є ідеально чистими. Якщо потрібно професійно помити вікна у Львові зателефонуйте нам за номерами телефонів що вказані на сайті.

Миття вікон в будинку

Виконуємо, також, миття вікон в будинку, котеджі або на дачі. Щоб робота була виконаною належним чином потрібний повноцінний доступ до віконних конструкцій. Наявність драбини, якщо потрібно помити вікна на верхніх поверхах або в мансардному приміщенні.

Після очищення віконних конструкцій від пилу та бруду виконується чистове миття. Використовуємо професійні засоби чистки, що добре відштовхують пил та бруд. Завдяки цьому вікна залишаються чистими на протязі довготривалого часу. Вартість миття вікон в будинку залежить від площі віконних поверхонь. В приватних будинках обсяг робіт часто буває більшим ніж у квартирі.

Якісно помити вікна в будинку на яких є решітки з зовнішньої сторони без спеціального обладнання буде важко. Тому замовники часто користуються нашими послугами. З даним завданням наші працівники впораються на відмінно.

Миття балконів

Сучасні балкони також бувають оснащені склопакетами. Тому миття балконів — це ще одна достатньо популярна послуга від нашої клінінгової компанії. Для того, щоб помити балкон у будинку з зовнішньої сторони на сам перед потрібно не боятись висоти, мати під руками все необхідне й володіти професійними навиками. Тому виконати дану роботу якісно зможе лише спеціаліст з необхідним досвідом. Перед тим, як розпочати миття балкону з зовні, в цілях особистої безпеки, працівники використовують спеціальне страхувальне обладнання.

Обробці очистними засобами підлягають:

  • рами віконної конструкції та дверні рами;

  • фурнітура;

  • підвіконники та відкоси;

  • ущільнюючі гумки;

  • скло з двох сторін.

Як замовити миття вікон в клінінговій компанії «Holden Cleaning»?

Щоб замовити миття балкону, віконних конструкцій у квартирі або в приватному будинку достатньо просто нам зателефонувати використавши контактні телефони на сайті. Менеджер надасть детальну інформацію щодо вартості та термінів виконання робіт. Після огляду об'єкту погоджуємо точний час виконання замовлення. При бажанні клієнт має змогу замовити миття вікон у Львові завітавши особисто до нашого офісу. Звертайтесь - будемо раді співпраці!

Професійне миття вікон Львів: