HOLDEN CLEANING

З нами завжди чисто

Графік роботи: пн-сб 900 - 2000

Хімчистка матраців у Львові

Хімчистка матраців у Львові

Все популярнішою стає зручна гігієнічна послуга – хімчистка матраців у Львові в домашніх умовах. З часом будь-який матрац покривається плямами, набуває неприємного запаху. Це означає, що необхідно замовити його чищення. Які є можливості? Професійна хімчистка матраців у Львові від клінінгової компанії Holden Cleaning.

Хімчистка матраців – до та після

Матрац до хімчистки у львові
Хімчистка матраца на дому у львові
Хімчистка матраца у львові
Чистка матраца у львові
Хімчистка матраца на дому у львові
Чистка матраца на дому у львові
Хімчистка матраца на дому у львові
Чистка матраца на дому у львові

Ціни на хімчистку матраців

Вартість

Хімчистка матраца (односпальний)

від 300грн

Хімчистка матраца (двоспальний)

від 500грн

Замовити хімчистку матраца У Львові:

Професійна хімчистка матраців

Послуги – хімчистка матраців Львів, хімчистка меблів, пропонують далеко не всі клінінгові компанії або звичайні хімчистки. Очищення ортопедичних матраців утруднене тим, що такі вироби є складними багаторівневими конструкціями з різних матеріалів. Виконати якісну хімчистку матраца можна лише, використовуючи професійне обладнання і специфічні технології.

Самостійно почистити матрац досить складно: будь-які матраци не люблять вологу, легко намокають, погано сохнуть, інтенсивно вбирають різноманітні запахи. Якісна професійна хімчистка матраца ефективно усуває:

 • Плями кави, жиру, поту, крові, сечі, бруду.

 • Неприємний затхлий запах матраца.

 • Пилових кліщів, бактерії, що живуть у тканині та елементах конструкції.

Хімчистка матраців: перелік робіт

Технологію чищення вибираємо з урахуванням ступеня забруднення. Стосовно вартості послуги чистка матраца – ціна залежить від ступеня забруднення та розмірів виробу.

 • Видалення пилу та іншого бруду з поверхні виробу пилососом з різними щітками.

 • Миття та хімчистка матраца з використанням спеціальних мийних засобів для конкретного типу матеріалу.

 • Якісне видалення складних плям за допомогою хімічних засобів.

 • Антибактеріальна обробка матраца.

 • Фінішне чищення, промивання та виполіскування виробу з обох боків.

 • Сушіння матраца – повне висушування виробу настає через 3-6 годин, в залежності від рівня вологості та припливу свіжого повітря до приміщення.

 • Приймання виконаної роботи клієнтом.

Хімчистка матраців на дому

Все більш популярним стає хімчистка матраців вдома. Це дуже зручно – не потрібно перевозити матрац або залишатися без нього. Ефективна хімчистка матраців на дому здійснюється швидко – екологічно чистими матеріалами, з дотриманням певної технології. Тому чищення двомісного, полуторного матраца вдома стає вигідним, якщо потрібно почистити його швидко і без перевезень.

Особливо ретельної хімчистки потребують дитячі спальні місця. Якісно почистити їх власноруч дуже складно. Для матраців не існує ефективної аматорської процедури догляду. Отже, багато сімей систематично приводять у порядок дитячі постільні приналежності, доручаючи хімчистку матраців на дому професіоналам.

Хімчистка матраца - що отримаєте в результаті

Якісний ортопедичний матрац потребує певного догляду. Відповідно, послуги хімчистки матраців у Львові все більш популярні.

 • Обробка тканини спеціальними засобами та антистатиками допомагає зберігати чистоту і свіжість матраца тривалий час.

 • Чистка матраців дозволяє знищити хвороботворні бактерії, які рясно заселяють ліжко хворого. Для швидкого одужання, особливо після інфекції, очищення матраців та хімчистка диванів особливо необхідні.

 • Обов'язкова регулярна хімчистка матраца має проводитися, якщо на ньому спить алергік. Це допоможе впоратися з алергенами, пиловими кліщами, що накопичуються в середині.

Чистка матраців за ціною – дуже вигідна, адже якість такого чищення від клінінгової компанії Holden Cleaning незмінно висока. Багато клієнтів достойно оцінили наш першокласний сервіс у сфері клінінгу та хімчистки. Потрібна хімчистка матраців у Львові?

Клінінгові послуги У Львові: