HOLDEN CLEANING

З нами завжди чисто

Графік роботи: пн-сб 900 - 2000

Миття вікон у Львові від «Holden Cleaning»

Миття вікон у будинку, квартирі чи офісній будівлі, особливо на висоті – це робота, для виконання якої потрібні спеціальні знання з очищення скляних та інших поверхонь. Замовити клінінгові послуги з миття вікон, вітрин та фасадів у Львові ви можете в нашій компанії Holden Cleaning. Адже з цим видом прибирання не впоратися без фізичних зусиль та спеціальних навичок.

Замовити миття вікон у Львові:

Миття вікон і балконів у квартирі

Зазвичай миття вікон у квартирі не пов'язане зі складним доступом до вікон. Основне завдання – це якість робіт, яку наша компанія підтримує на традиційно високому рівні. Проте миття вікон і балконів у квартирі зовні пов'язане з ризиком випасти, особливо на високих поверхах. Процес цей займає певний час. У нас ви можете не тільки замовити миття вікон у квартирі, на балконі або лоджії, але комплексний клінінг для квартири у Львові, що передбачає професійне прибирання, хімчистку та дезінфекцію різних поверхонь.

Миття вікон в будинку

Самостійне миття вікон в будинку є трудомісткою та небезпечною роботою. Особливих вмінь та навичок потребує миття вікон в будинку зі складними архітектурними формами – карнизами, ґратами, схилами. Рекомендуємо довірити клінінг для будинку у Львові професіоналам, які пройшли інструктаж з техніки безпеки, мають у своєму розпорядженні спеціальне оснащення.

  • Стандартне миття вікон та фасадів у будинку із застосуванням драбин.

  • Миття вікон в будинку із застосуванням автовежі.

  • Миття фасадів, вікон, вітрин промисловими альпіністами у висотних будівлях.

Миття вікон після ремонту

Проведення ремонту, зазвичай, супроводжується сильним забрудненням вікон. Цементний пил, залишки фарби, сліди клею від скотчу або малярної стрічки – все це потрібно обережно видалити. Для ретельного прибирання після ремонту та миття вікон знадобляться спеціальні скребки, телескопічні штанги, розчинники, ефективні мийні засоби, і звичайно, відповідний досвід.

Етапи миття вікон у Львові після ремонту:

  • Поверхневе очищення скла, рам, укосів, фурнітури.

  • Нанесення спеціальних розчинів для видалення залишків фарби, пилу, клею, ґрунтовки.

  • Видалення очищувальних засобів та завершальне миття вікон після ремонту – без розводів, до сліпучого блиску.

Переваги клінінгової компанії Holden Cleaning

Миття вікон, вітрин та фасадів доцільно доручити професіоналам. Наша клінінгова компанія у Львові гарантує клієнтам якісний сервіс:

  • Для миття вікон у квартирі, будинку використовуємо екологічно чисті засоби, розчини та спеціальний інвентар.

  • Видаляємо найскладніші види забруднень.

  • Підбір засобів для миття вікон та фасадів здійснюється в залежності від типу прибирання – внутрішнє або зовнішнє.

На формування ціни на миття вікон у Львові впливає кілька факторів: метод миття, тип вікон, площа скління, матеріал рами вікон, наявність додаткових елементів на вікнах. Ціна миття фасадів залежить від характеру забруднень, складності конструкції, матеріалу облицювання, висотності будівлі та доступності для фахівців, підключення техніки. Ціна на миття вікон узгоджується на початку, фіксується в договорі та не змінюється в процесі робіт.

Клінінгові послуги у Львові: