HOLDEN CLEANING

З нами завжди чисто

Графік роботи: пн-сб 900 - 2000

Хімчистка шкіряних меблів у Львові

Хімчистка шкіряних меблів на дому у Львові

Предмети інтер'эру з шкіряною оббивкою мають розкішний вигляд. Шкіра, як будь-який інший матеріал, нажаль піддається забрудненню. На ній можуть утворюватись плями. Це негативно впливає на презентабельність самого виробу. Вирішити питання на Вашу користь допоможе така послуга, як хімчистка шкіряних меблів у Львові, яку успішно надає наша клінінгова компанія.

Ціни на хімчистку шкіряних меблів

Вартість

Хімчистка дивана

від 600грн

Крісло спальне

від 250грн

Крісло

від 200грн

Стільці

від 45грн

Табурет

від 35грн

Подушки

від 45грн

Хімчистка матраца (односпальний)

від 300грн

Хімчистка матраца (двоспальний)

від 500грн

Замовити хімчистку шкіряних меблів У Львові:

Хімчистка меблів із шкіри - до і після

Крісло до хімчистки у львові
Хімчистка крісла із шкіри у львові

Хімчистку яких шкіряних меблів виконуємо

На перший погляд натуральна шкіра являється практичним матеріалом, що легко піддається очищенню від різного роду забрудненнь, але з плином часу шкіряна поверхня втрачає вологість та м'якість й поступово стискається. Якщо Вас цікавить хімчистка шкіряних меблів Львів — місто у якому працюють досвідчені фахівці з надання послуг клінінгу, які використовують брендову хімію й спеціальні кондиціонери для зволоження шкіри без негативного впливу.

Клінінгова компанія «Holden Cleaning» пропонує хімчистку:

  • диванів;

  • м'яких крісел;

  • стільців з шкіряною обшивкою;

  • матраців.

Щоб замовити хімчистку шкіряних меблів необхідно до нас звернутись в телефонному режимі чи особисто. Фахівці компанії завітають до Вашої домівки чи офісу, оглянуть предмети мебелі та приймуть рішення щодо подальших дій. В процессі роботи використовуємо технічні і хімічні засоби вищого рівня. Наші розцінки повністю відповідають якості виконання робіт. До цього ж завжди лояльно ставимось до кожного окремого клієнта і шукаємо індивідуальне рішення для виконання поставленого завдання.

Як проводиться хімчистка шкіряних меблів?

Якщо на поверхні дивану або крісла є пил й дрібні часточки бруду спочатку проводимо суху чистку з використанням професійних технічних засобів. Далі фахівець з клінінгу проводить огляд шкіряної поверхні на предмет виявлення пошкоджень, обирає хімічні засоби для проведення ефективної чистки.

Після цього проводиться безпосередньо сама хімчистка шкіряних меблів з використанням підібранних хімічних засобів з метою видалення плям. Залишки хімічного розчину видаляються з допомогою ретельної промивки шкіряної поверхні чистою водою. Вологість видаляється на слідуючому етапі, що має назву — сушка.

На завершення робіт на поверхню шкіряного покриття наносять спеціальний кондиціонер, який допомагає відновити м'якість та еластичність шкіри. Щоб поверхня блистіла її слід відполірувати. Як правило це робиться з допомогою мікрофібри.

Сам процес на перший погляд не є складним, але дану роботу краще довірити професіоналам, які мають в наявності все необхідне для належного виконання роботи. Такі спеціалісти з відповідною кваліфікацією і досвідом працюють в клінінговій компанії у Львові «Holden Cleaning». Ми зробимо все, щоб кожний замовник був задоволений нашим сервісом в повній мірі.

Хімчистка шкіряних диванів у Львові

Наявність такого предмету мебелі, як шкіряний диван, який коштує досить не дешево, в дома чи офісі вже говорить про особливий статус господаря. Але шкіра теж може забруднюватись. Щоб Ваш диван був ідеально чистим наша компанія пропонує таку популярну серед споживачів послугу, як хімчистка шкіряних диванів у Львові.

Ми очищаємо поверхню двох, трьохмісних, кутових диванів і м'яких крісел. Кожний хто має бажання також може замовити таку послугу, як хімчистка матраців у Львові. Відмінний результат гарантуємо після виконання роботи. Швидко обробляємо замовлення і вирушаємо до замовника. Звертайтесь у будь-який зручний для Вас час.