HOLDEN CLEANING

З нами завжди чисто

Графік роботи: пн-сб 900 - 2000

Планове прибирання квартир і будинків у Львові

Планове прибирання квартир і будинків у Львові

Будь-яка квартира, приватний будинок чи офіс потребують регулярного прибирання, щоб було чисто і комфортно знаходитись в приміщенні. Планове прибирання у Львові — це послуга від клінінгової компанії «Holden Cleaning», яка підійде тим замовникам, які бажають зберегти свій вільний час і власні зусилля. Планове прибирання проводиться через визначений період, (в попередньо узгоджений з клієнтом час). В потрібний день команда наших клінерів виїжджає на об'єкт й сумлінно та професійно виконує свою роботу.

Ціни на планове прибирання

Вартість

Прибирання квартир (мінімальне замовлення)

від 1000грн

Прибирання будинків (мінімальне замовлення)

1000грн

Прибирання офісів (мінімальне замовлення)

1000грн

Планове прибирання, підтримуюче (м²)

від 25грн

Додатково

Вартість

Миття холодильника всередині

від 200грн

Миття духовки всередині

від 250грн

Миття мікрохвильовки всередині

від 200грн

Столик для годування дітей

від 250грн

Замовити планове прибирання У Львові:

Планове (періодичне) прибирання - до і після

Планове прибирання квартири у львові
Квартира після планового прибирання у львові
Періодичне прибирання квартири у львові
Квартира після періодичного прибирання у львові
Планове прибирання квартири у львові
Квартира після планового прибирання у львові
Періодичне прибирання квартири у львові
Квартира після періодичного прибирання у львові
Планове прибирання квартири у львові
Квартира після планового прибирання у львові

Планове прибирання приміщень від «Holden Cleaning» - особливості даної послуги

Вивести плями, помити скляну чи дзеркальну поверхні так, щоб не залишилось розводів, видалити залишки жиру, фарби не завжди можливо без застосування спеціальних миючих засобів, інвентаря і відповідного обладнання. Все вище перелічене є в кваліфікованих співробітників нашої клінінг-компанії. Тому якісне планове прибирання приміщень будь-якого типу не є для нас складним завданням.

До планового прибирання відносяться наступні етапи робіт:

  • Сухе прибирання підлоги, килимового покриття порохотягом.

  • Видалення пилу з фасадів корпусних меблів та міжкімнатних дверей.

  • Очищення дзеркальних та скляних поверхонь (окрім вікон).

  • Миття варочної поверхні та раковини на кухні.

  • Очищення та дезінфекція сантехніки у санвузлі.

  • Двох етапне миття підлоги.

  • Виніс негабаритного сміття.

Кожен клієнт має змогу додавати в план робіт нові етапи, які слід реалізувати. Перед виконанням планового прибирання у Львові фахівцями нашої компанії ведеться бесіда з замовником і попередньо обговорюються всі етапи роботи, а також обирається дата запланованого прибирання.

Ми надаємо якісні клінінгові послуги у Львові. Працюємо професійно та оперативно. В цьому вже встигла пересвідчитись велика кількість наших клієнтів. Тепер це маєте змогу зробити і Ви.

Планове прибирання квартири

За тривалої експлуатації кожна квартира потребує прибирання, яке слід проводити періодично. Лише в цьому випадку навкруги буде панувати здорова і приємна атмосфера, господарі помешкання зможуть насолоджуватись порядком, приємними запахами й ідеальною чистотою. Послуга планового прибирання квартири здатна забезпечити замовника приємним відчуттям комфорту, створеного компанією «Holden Cleaning».

Порядок виконання планового прибирання (основні етапи робіт) обговорюється з кожним клієнтом в індивідуальному порядку. Команда клінерів від «Holden Cleaning» приїде до Вашої оселі, оцінить об'єм роботи та виконає її в зазначенний час. Планове прибирання квартир (одно-, двох-, трьох- і чотирьохкімнатних) є досить популярною послугою як у місті Львів, так і по всій території України.

Досвідчені клінери з професійними навичками не лише помиють і відполірують все до блиску, а й проведуть дезінфекцію санвузла, ванної кімнати та кухні. Для дезінфекції використовуємо лише надійні засоби, перевірені часом та практикою, в складі яких немає шкідливих для здоров'я людини хімічних сполук. Ми обираємо очисну хімію відомих у світі брендів.

Планове прибирання в будинку Львів

Біля приватного будинку завжди більше роботи. Тому догляд за будинком чи котеджем є непростим завданням, яке потребує багато зусиль й часових затрат. Окрім цього планове прибирання будинку потребує використання спеціального інвентарю та відповідних технічних засобів.

Результат виходить кращим, коли працює досвідчена клінерська команда, так прибирання в будинку можна реалізувати на практиці значно швидше. Приватний будинок має не лише кімнати, кухонне приміщення, ванну кімнату і санвузол, а також службові приміщення, що використовуються в різних цілях. Тому замовити планове прибирання у Львові бажає багато сучасних господарів. Це дозволяє отримати відмінний результат за короткий термін. Звертайтесь вже сьогодні.