HOLDEN CLEANING

З нами завжди чисто

Графік роботи: пн-сб 900 - 2000

Прибирання офісів - ціни на клінінгові послуги у Львові

Прибирання офісних приміщень у Львові

Всім відомо, що офіс компанії - її візитна картка. Ідеальна чистота та порядок є запорукою укладання успішних бізнес-договорів. Така послуга, як прибирання офісів у Львові допоможе скласти гарне враження в потенційних клієнтів та бізнес-партнерів про вашу організацію та колективу вцілому. Клінінгова компанія «Holden Cleaning» пропонує послуги прибирання офісів для всіх бажаючим на вигідних умовах.

Ціни на прибирання офіса

Вартість

Прибирання офісів (мінімальне замовлення)

1000грн

Прибирання офісів (м²)

від 30грн

Замовити прибирання офісу У Львові:

Прибирання офісів - до і після

Офіс до прибирання у львові
Прибирання офісного приміщення у львові

Які послуги входять в прибирання офісного приміщення у Львові?

Сучасне прибирання офісних приміщень, яке здійснюють досвідчені і кваліфіковані спеціалісти-клінери складається з декількох етапів. До них відносяться:

  • видалення пилу зі поверхонь;

  • миття дверей, скляних поверхонь та дзеркал, чистка офісних меблів;

  • очищення підлоги й плінтусів від забруднення;

  • чистка радіаторів опалення, вентиляційних решіток, освітлювальних приладів;

  • прибирання офісної кухні, (миття посуду, побутової техніки);

  • прибирання санвузлів, (очищення керамічної плитки, унітазів з подальшою дезінфекцією, сантехніки);

  • прибирання сміття.

Ціни на прибирання офісів залежать від ступеня забруднення приміщень, наявності офісного скління, кількості предметів офісних меблів. В нашій компанії ціни на клінінгові послуги набагато лояльніші від розцінок конкурентів при високій якості виконання робіт.

Використовуємо сучасне, професійне обладнання для прибирання, що дозволяє проводити ефективну чистку навіть у важко доступних місцях та екологічно безпечні засоби від відомих світових виробників. Всі замовлення виконуємо оперативно. Якщо бажаєте швидко і якісно прибрати офіс у Львові, звертайтесь, будемо раді співпраці!

Які види прибирання офісу у Львові пропонуємо?

Сучасне прибирання офісу з допомогою працівників «Holden Cleaning» може бути плановим або генеральним в залежності від потреб замовника. Відмінність полягає в кількості робіт, що ніяким чином не впливає на їх якість виконання. Попередньо обговорюється вид прибирання та періодичність надання клінінгових послуг.

Планове прибирання офісного приміщення

Планове прибирання проводиться з певною періодичністю. Як правило це може бути раз на місяць або інший період в залежності від швикості забруднення приміщень. Попередньо погоджуємо перелік послуг. Визначаємо період виконання клінінгових робіт.

Генеральне прибирання офісу

Генеральне прибирання офісу, на відміну від планового, включає більший перелік робіт і виконується в наперед погоджений час. В результаті ви отримуєте ідеально прибране, чисте офісне приміщення, що обов'язково підніме настрій працівникам вашої компанії.

Для того, щоб замовити прибирання офісу у Львові скористайтесь контактними телефонами на сайті. Наш персонал надасть всю необхідну інформацію щодо клінінгових послуг і в стислі терміни працівники виїдуть для виконання необхідних робіт.