HOLDEN CLEANING

З нами завжди чисто

Графік роботи: пн-сб 900 - 2000

Миття вітрин і фасадів - ціни у Львові

Миття вітрин і фасадів у Львові

Вітрини магазинів, торгових центрів забруднюються не рідше чим віконні системи в приватних будинках чи квартирах. З зовні пил, дрібні частки сміття потрапляють на фасади споруд. Їх зовнішній вигляд втрачає свою презентабельність. Тому така послуга, як миття вітрин та фасадів у Львові завжди є актуальною. Її якісно надає наша клінінгова компанія всім бажаючим.

Ціни на миття вітрин і фасадів

Вартість

Миття вітрин (м²)

від 50грн

Миття фасадів (м²)

від 20грн

Бруківка, паркінг (м²)

від 25грн

Замовити миття вітрин і фасадів У Львові:

Миття вітрин у Львові — види робіт

Як правило, вітрини займають значно більшу площу порівняно з класичними вікнами у помешканні. В процесі їх очищення та миття ми використовуємо сучасне обладнання, інструментарій в вигляді різних насадок з легкими та довгими ручками. Миття вітрин у Львові здійснюється з застосуванням спеціальних розчинів без солевих домішків завдяки чому на поверхні скла не залишається характерних розводів.

Сам процес миття вітрин включає в себе декілька етапів, а саме:

  • очищення скла з допомогою спеціальних хімічних розчинів, скребків, губок від жирних плям, пилу;

  • миття рам та скляної поверхні з двох сторін з послідуючою сушкою і застосуванням розчинів, що відштовхують пилюку й дрібні частки сміття;

  • видалення бруду з важко доступних місць.

В результаті вітрина стає чистою, а сама скляна поверхня ідеально прозорою, втримує свою презентабельність довгий час. Чистота прилавків та вітрин в торговому центрі чи невеликому магазині відіграє важливу роль в привертанні уваги потенційного клієнта. Після нашої роботи вітрини та прилавки будуть довгий час зберігати свою презентабельність й не піддаватись впливу зовнішніх негативних факторів.

Миття фасадів Львів

Фасадом називається зовнішня поверхня будівельної споруди. Фасад забруднюється доволі часто. Причиною цьому є дрібне сміття і часточки пилу, що потрапляють з поривами вітру, вихлопні гази від автомобільного транспорту, птахи, комахи і т. д. Якщо Вас цікавить така послуга, як професійне миття фасадів Львів є саме цим містом, де дану послугу у повній мірі надає клінінгова компанія «Holden Cleaning».

Кваліфіковані спеціалісти оглянуть фасад, що підлягає очищенню, підберуть подрібні хімічні речовини й інструментарій. Ми виконуємо очищення фасадів у Львові від:

  • залишків штукатурки чи цементу після виконання ремонтно-оздоблювальних робіт;

  • солевих відкладень;

  • пилу, бруду, потьоків;

  • сажі, копоті, вихлопних газів автотранспорту;

  • графічних зображень, написів, (фарби).

Перед цим, як обрати технологію чистки фасаду ми враховуємо конструктивні особливості споруди, ступінь забруднення поверхні, облицювальний матеріал самого фасаду. Для миття фасадів використовують апарати високого тиску або спеціальний інструментарій й хімічні розчини.

Як замовити миття вітрин та фасадів у Львові?

Для того, щоб замовити миття вітрини чи фасаду у Львові слід звернутись в нашу клінінгову компанію в телефонному режимі або завітавши особисто в офіс. Менеджер уважно вислухає кожного клієнта, врахує всі його побажання та потреби. Кваліфіковані спеціалісти проведуть ретельний огляд об'єкту, складуть план робіт, підберуть потрібне обладнання, хімію й інструменти.

Терміни виконання замовлення попередньо обговорюються з клієнтами. Ми виконуємо замовлення оперативно і якісно. Тому клієнти виявляють бажання до подальшої співпраці. Звертайтесь в будь-який зручний для Вас час. Спеціалісти клінінгової компанії «Holden Cleaning» виконають будь-яке поставлене перед ними завдання.