HOLDEN CLEANING

З нами завжди чисто

Графік роботи: пн-сб 900 - 2000

Миття вікон після ремонту - ціни у Львові

Миття вікон після ремонту у Львові

В процесі виконання ремонтно-оздоблювальних робіт в квартирі чи у службовому приміщенні накопичується багато пилюки та дрібних часток сміття, які в першу чергу осідають на вікнах, якщо перед цим віконні системи не були захищенними поліетиленовою плівкою або будь-яким іншим м'яким матеріалом. Тому така послуга, як миття вікон після ремонту у Львові буде актуальною. Кожен бажаючий може нею скористатись у нашій клінінговій компанії «Holden Cleaning».

Миття вікон після ремонту - до і після

Вікна після ремонту до миття у львові
Миття вікон після ремонту у львові
Вікна після ремонту до миття у львові
Миття вікон після ремонту у львові

Ціни на миття вікон після ремонту

Вартість

Миття вікон після ремонту (м²)

від 60грн

Миття вікон після ремонту Львів:

Миття вікон після ремонту у Львові — етапи робіт

Сучасні склопакети мають своєрідну конструкцію, яка відрізняється від конструкції дерев'янних вікон у класичному стилі. В процесі виконання робіт наші кваліфіковані спеціалісти виконають:

  • чистку віконної фурнітури;

  • миття вікон з внутрішньої та зовнішньої сторони;

  • очищення віконних рам від залишків монтажної плівки й клею;

  • чистку склопакетів від будь-яких слідів фарби, монтажної піни, що випадково могли потрапити в процесі виконання ремонту;

  • чистку ущільнюючих гумок;

  • миття підвіконників та відкосів.

В наслідок виконання вище згаданого переліку робіт Ваші вікна будуть ідеально чистими, а скло блистітиме на променях сонця. Якщо Вас цікавить якісне та оперативне миття вікон Львів являється саме тим містом у якому дану послугу успішно надає клінінгова компанія «Holden Cleaning».

Час на виконання регулюється в залежно від обсягу робіт, які потрібно виконати. Ми працюємо оперативно й сумлінно. В цьому має можливість переконатись кожен наш клієнт. В арсеналі компанії представлена професійна техніка для прибирання та чистки з різноманітними насадками. Використовуємо хімію для миття скла лише перевірених на практиці світових брендів. Це дозволяє в повній мірі задовільняти потреби навіть найвибагливіших замовників. Тому замовити миття вікон у Львові у нас буде самим оптимальним рішенням для кожного, хто потребує вище зазначену послугу.

Професійне видалення віконної плівки у Львові

Виробники віконних конструкцій, як правило, наклеюють на свої вироби захисну плівку з логотипом бренду. Щоб вікна в процесі експлуатації мали привабливий вигляд її слід зняти. Якщо не знаєте, як зняти плівку на вікнах професійно, спеціалісти нашої компанії виконають дану роботу за Вас. Плівку краще зняти зразу після ремонту. Потім це буде зробити важче, оскільки під впливом тепла й сонячних променів клей починає тверднути.

Для того, щоб зняти віконну плівку й поверхня ПВХ залишилась чистою, не пошкодженною використовують спеціальні очищувачі для ПВХ поверхні, які не залишають механічних пошкоджень, засоби для видалення плям. Про всі дієві й практичні методи добре знають професійні співробітники клінвнгової компанії «Holden Cleaning». Миття вікон після ремонту у Львові доступне для кожного бажаючого в будь-який час.

Миття вікон у Львові в «Holden Cleaning» - чому це вигідно для Вас?

Для того, щоб замовити миття вікон достатньо зателефонувати нашим менеджерам, оформити заявку й вказати зручний для Вас час, коли ми зможемо приступити до виконання роботи. В компанії працює кваліфікований персонал з багаторічним досвідом, використовується сучасне обладнання та витратні матеріали, які дозволяють впоратись з будь-яким завданням й виконати роботу в заздалегідь зазначені терміни.

Багато наших замовників стають постійними клієнтами. На миття вікон у Львові ціна в клінінговій компанії «Holden Cleaning» є набагато лояльнішою чим у конкурентів при високій якості надання послуг. Замовляйте послуги у нас й насолоджуйтесь ідеальною чистотою у своїй оселі чи офісі.

Замовити миття вікон У Львові: