HOLDEN CLEANING

З нами завжди чисто

Графік роботи: пн-сб 900 - 2000

Хімчистка м'яких меблів у Львові

Хімчистка м'яких меблів на дому у Львові

Наявність плям, пилу та інших різноманітних забрудненнь псують естетичний вигляд предметів інтер'єру. Особливо, якщо це стосується диванів, крісел з м'якою тканинною обшивкою. Видалити плями з тканини не так просто. Потрібні спеціальні хімічні засоби. В такому випадку найкращим варіантом буде скористатись однією з наших клінінгових послуг- хімчистка диванів у Львові. Ми пропонуємо бездоганний результат за помірну вартість. Наші фахівці приїдуть до Вашого дому чи офісу і якісно та оперативно виконають свою роботу.

Хімчистка меблів - до і після

Хімчистка меблів у львові
Хімчистка крісел у львові
Хімчистка дивана у львові
Хімчистка меблів у львові

Ціни на хімчистку меблів

Вартість

Хімчистка дивана

від 500грн

Крісло спальне

від 250грн

Крісло

від 200грн

Стільці

від 45грн

Табурет

від 35грн

Подушки

від 45грн

Хімчистка матраца (односпальний)

від 300грн

Хімчистка матраца (двоспальний)

від 500грн

Замовити хімчистку м'яких меблів у Львові:

Хімчистка м'яких меблів у Львові — що ми пропонуємо?

Наші фахівці-клінери пропонують послуги хімічної чистки:

  • двох та трьохмісних диванів;

  • кутових диванів;

  • м'яких крісел;

  • стільців із м'якою оббивкою;

  • матраців;

  • шкіряних меблів.

Вам не потрібно витрачати час, зусилля і фінанси на пошук та придбання потрібних хімічних засобів. Все необхідне завжди є в нашому арсеналі. Це також стосується техніки та інвентаря. Хімчистка м'яких меблів у Львові — це можливість дати предметам інтер'єру нове життя, шанс повернути їх до належного зовнішнього вигляду.

Хімчистка меблів Львів — як це відбувається?

Використання брендових очисних розчинів та спеціалізованого обладнання дозволяє без найменшого пошкодження матеріалу видаляти найзастаріліші плями і забруднення. Хімчистка меблів проводиться з використанням європейских засобів для хімічної чистки, що є екологічно чистими, мають стовідсоткову ефективність, не шкодять людям і домашнім тваринам і не руйнують матеріалу, на який їх наносять.

Сучасна хімчистка м'яких меблів також передбачає використання спеціального обладнання, яке має назву - екстрактор. Завдяки такому обладнанню ми успішно видаляємо навіть застарілі плями від жиру, чорнила, фарби і різноманітних напоїв. Окрім цього екстрактори дозволяють вилучити залишки миючих, чистячих розчинів й повністю висушити поверхню, на яку вони були нанесені.

Замовник платить нам не за виїзд, а за виконання замовлення. Якщо Вас цікавить хімчистка меблів, ціна на дану послугу в нашій клінінговій компанії є цілком лояльною при високій якості виконання замовлення. Можете переконатись в цьому вже сьогодні.

Окрім хімічної чистки м'яких меблів надаємо послугу хімчистка матраців у Львові. Багато хто полюбляє пити ранкову каву прямо у ліжку. Якщо Ви її випадково розлили на матрац, засмучуватись не варто. Ми виправимо ситуацію. Для цього потрібно лише замовити хімчистку меблів в клінінговій компанії «Holden Cleaning».

Хімчистка диванів у Львові

На домашньому дивані практично кожен з нас проводить достатньо часу, щоб в процесі експлуатації на його поверхні з'явились пошкодження в вигляді плям, пилу та бруду. Все це можна виправити, якщо за роботу беруться кваліфіковані спеціалісти, а в їхньому арсеналі є ефективні хімічні засоби з сучасним очистним обладнанням. Хімчистка диванів у Львові є однією з наших послуг, яку ми завжди пропонуємо всім бажаючим.

В першу чергу з поверхні дивану видаляємо пил і забруднення. В процесі основної чистки відбувається видалення забруднення самої тканини. Далі видаляємо залишки плям, які залишились після основної чистки. Ополіскування повертає природній колір тканині, пом'якшує її і забирає залишки хімічного розчину. Завершальним етапом є процес сушіння місця, що піддавалось очищенню. В результаті Ваш диван виглядає, як новий. Наш клінінг у Львові є вигідним для Вас. Звертайтесь, щоб зробити своє замовлення.

Клінінгові послуги у Львові: